+372 53 242 790
Menüü

Meist

Üle 17 aasta kogemust!

Raamatupidamisbüroo Pallas & Partnerid OÜ asutati aastal 2003. Oleme üle 17 aasta omandanud kogemusi erinevates ärivaldkondades ning omame kompetentsi nii raamatupidamises, maksunõustamises kui äriühingute asutamises.

Meie ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle koolitamisesse ja arendamisse järjepidevalt panustame. Oma töös kasutame raamatupidamistarkvara SAF, mis on ärivaldkonnas nõutud programm eelkõige tänu lihtsusele ja automatiseeritud protsessidele.

Vaata raamatupidamisteenuseid siit

Oleme usaldusväärne partner raamatupidamises

  • Kogemus – Meil on palju kogemusi erinevates ärivaldkondades: ehitus, kinnisvara, tootmine, turism, kaubandus, transport, toitlustus, mittetulundusühingud.
  • Usaldus – Meil on palju püsikliente, kes usaldavad meid juba aastaid. Meie kliendibaasis on üle 200 ettevõtte.
  • Professionaalsus – Koolitame oma töötajaid pidevalt ja tagame, et raamatupidajad oleksid kursis kõikide seadusemuudatustega.
  • Kindlus – Et usaldusväärsus oleks 100% tagatud, oleme sõlminud vastutuskindlustuse summale 150 000 eurot.
Meie raamatupidajad

EML_liige

Eesti Maksumaksjate Liit

EML kaitseb kõikide maksumaksjate huve ning nõustab ja koolitab neid. Jälgime, et maksuseadused oleksid õiglased ja arusaadavad, et maksukoormus oleks optimaalne, et maksuhaldur tegutseks ausalt ja professionaalselt, et maksumaksja raha kasutataks sihipäraselt. EML ühendab üle 2500 liikme.

www.maksumaksjad.ee

 

KODA_CVI.inddKaubanduskoja liikmeskond

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti suurim vabatahtliku liikmeskonnaga ettevõtjate esindusorganisatsioon, mille liikmeteks on pea 3200 Eestis tegutsevat ettevõtet, enamus neist väike- ja keskmised ettevõtted (95% liikmetest).

www.koda.ee