+372 53 242 790
Menüü

Meie raamatupidajad

Helari Pallas – tegevjuht

Helari õppis TTÜ’s, raamatupidamisega on tegelenud aastast 1997 ning raamatupidamisteenust on osutanud Pallas & Partnerid OÜ nimel aastast 2003. Helaril on tänaseks selles valdkonnas kogemust juba üle 20 aasta. Hobideks on jalgrattasport.


Pilvi Peets – raamatupidaja

Pilvi omandas erialase hariduse Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis. Peale kõrgkooli lõppu asus tööle turunduse ja hulgimüügiga tegelevas ettevõttes, kus täitis raamatupidamisassistendi kohuseid. 2012. aasta juunist ühines Pilvi Pallas & Partnerid kollektiiviga. 2015/2016 õppeaastal läbis Pilvi Tallinna Tehnikaülikoolis täiendkoolituse “Pearaamatupidaja, finantsjuht”.


Sigrit Abel – raamatupidaja

Sigrit liitus Pallas & Partnerid kollektiiviga veebruaris 2013. Juunis 2013 lõpetas Tallinna Majanduskooli raamatupidamise eriala.


Marge Puulmann – raamatupidaja

Marge omandas kõrghariduse Rahvusvahelise majanduse ja ärikorralduse erialal TTÜ-s. Lisaks on ta läbinud raamatupidaja-finantsisti ja pearaamatupidaja-finantsjuhi täiendkoolitused TTÜ-s. Enne Pallas & Partnerid meeskonnaga liitumist, töötas ta 11 aastat kaubandusettevõtte raamatupidajana ja hiljem ka pearaamatupidajana.


Marge Pärtel – raamatupidaja

Tallinna Majanduskoolis rakendusliku kõrghariduse omandanud Marge liitus Pallas & Partnerid kollektiiviga 2015. aastal peale kooli lõpetamist. Varem on ta raamatupidajana töötanud üle kahe aasta.


Kristiina Kärbo – raamatupidaja

Kristiina õppis majandusarvestust Tartu Kutsehariduskeskuses ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis. Pärast erialase hariduse omandamist töötas Kristiina neli aastat raamatupidamisteenuseid osutavas ettevõttes, kuni liitus 2016. aastal Pallas & Partnerid kollektiiviga.


Kätlin Lindmäe – raamatupidaja

Kevadel 2017 lõpetas Kätlin Lääne- Viru Rakenduskõrgkoolis raamatupidamise eriala. Pallas & Partnerite kollektiiviga liitus Kätlin samal aastal.


Karolin Viikmäe – raamatupidaja

Karolin lõpetas Tallinna Majanduskoolis raamatupidamise eriala 2020. aastal. Pallas & Partnerid kollektiivis alustas Karolin juba õpingute lõpus ning peale kooli lõpetamist liitus meeskonnaga.


Birgit Tomson – raamatupidaja

Birgit omandas raamatupidaja hariduse ja 5. taseme kutsetunnistuse 2016. aastal Tallinna Majanduskoolis. Pallas & Partnerid kollektiiviga liitus Birgit 2020. aastal ning enne seda töötas noorem-raamatupidajana kolm aastat. Birgiti hobideks on vastavalt hooajale tegeleda erinevate treeningstiilidega.


Enelin Paavel – raamatupidaja

 

Enelin on lõpetanud majandusarvestuse eriala Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis 2013. aastal ning töötanud raamatupidajana nii Eestis kui ka välismaal. Pallas & Partnerid kollektiiviga liitus Enelin 2020. aastal.


Maiu Piisang – raamatupidaja

Maiu omandas erialase hariduse Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis ja on raamatupidajana töötanud 2008. aastast alates. Pallas & Partnerid kollektiiviga liitus Maiu 2020. aastal.