+372 53 242 790
Menüü

Milliseid eeliseid pakub raamatupidamisprogramm?

Ettevõtte kasvades võib tulla aeg, mil erinevate andmete ja tegevuste hulk muutub nii suureks, et nende üle kontrolli hoidmine võib muutuda üsna keerukaks ja mille haldamisega vanemaid meetodeid kasutav raamatupidamine nii hõlpsasti hakkama ei saaks.

Üllataval kombel on veel paljusid, kes toetuvad oma raamatupidamises exceli-tabelitele, ükshaaval andmete sisestamisele ja jälgimisele. See võib olla hea mäluharjutus või pakkuda teatavat kindlust – ise teen, ise hoian silma peal. Küll aga võtab selline asjade käik rohkem aega kui tegelikkuses vaja oleks.

Professionaalne ja põhjalik raamatupidamisteenus hõlmab pädeva raamatupidamistarkvara kasutamist. Ajasääst pole siinkohal ainuke eelis. Hea raamatupidamisprogramm:

  • organiseerib ettevõtte juhtimist mitmes valdkonnas;
  • pakub ülevaadet kõigi kasutajate tegevuse kohta;
  • sisaldab igaaegselt ligipääsetavat e-raamatupidamisfunktsiooni;
  • automatiseerib korduvaid protsesse;
  • võimaldab integreeruda teiste infosüsteemidega.

Ülevaade kliki kaugusel

Meie poolt pakutud raamatupidamisteenuse üheks tööriistaks on SAF raamatupidamistarkvara, mis võimaldab hoida silma peal erinevatel protsessidel, mis teie ettevõtte igapäeva kuuluvad. Tegemist pole pelgalt tulude ja kulude jälgimise võimaluse, vaid ka erinevate aruannete, tellimuste, dokumentide ja projektide jälgimise ning töötlemise tööriistaga. Samuti pakub programm ülevaadet kõikidest kasutajatest ja nende tegevusest, lubades juhil silma peal hoida, et kõik nagu õlitatult töötaks.

Programm ühildub ka näiteks ladustamise jms süsteemidega. Eelkõige sobib selline kontroll kaubandus- ja tööstusettevõtetele. Lisaks on võimaluseks ka automatiseerimine – programm võtab korduvad protsessid ja paneb need käima, ilma et kasutaja peaks neid ise igakordselt sisestama.

Olulisim ja meie spetsialiteediga ühilduv omadus on aga e-raamatupidamine, mille eeliseid oleme juba varasemalt analüüsinud. Igal ajal, ükskõik millisest asendist, võib internetiühenduse kaudu saada ülevaate terve ettevõtte raamatupidamisprotsessist. Seega, Pallas & Partnerid raamatupidamisteenusega on võimalik saada mitmeid lisavõimalusi, mis veelgi täiustavad ja kiirendavad teie ettevõtte igapäevatoimetusi.

Raamatupidamisprogramm ja tulevik

Digitrendid liiguvad aga edasi. Alles juunis hüüdis tehnoloogiauudiste portaal TechCrunch „Hüvasti, raamatupidajad!”, sest valmivat tehisintellekt, mis kogu raamatupidamisprotsessi automatiseerib. Kuigi too rakendus on kasulik, on ta seda pigem USA maksusüsteemis, täitmaks puuduseid, mida näiteks Eesti enda digilahendused juba ammu lahendanud on.

Mida tulevik toob, pole nii kindel. Kindel pole ka see, kas mõni rakendus kunagi terve protsessi automatiseerib. Ise julgeme siiski prognoosida, et nii nagu praegu täiustab tarkvara professionaalset raamatupidamisteenust, täiendavad ka professionaali oskused tuleviku digirakenduste tööd. Ekspert-raamatupidaja jääb oluliseks igal ajal.

Ajakiri Forbes kirjutas hiljuti pilvebaasil põhinevatest raamatupidamisprogrammidest, tuues välja info, mida iga ettevõtja peaks viimase aja raamatupidamise kohta teadma. Artiklis kirjeldas maailma ühe juhtivama raamatupidamis- ja finantsvõrgustiku Panalitix looja Rob Nixon kui hädavajalik on automatiseerimine ja tehnopädevate raamatupidajate kasutamine.

Julgeme väita, et meie poolt pakutud teenused hõlmavadki neid kahte vajalikku omadust ning lisaks hoiame turul silmad lahti kõikide uute digilahenduste tekkimisel.

Tule tutvu meie poolt pakutud võimalustega!