+372 53 242 790
Menüü

Äriühingute asutamine

Ettevõtte loomine on nagu lapse sünd, mis on oodatud sündmus, kuid vajab põhjalikku eeltööd ja ettevalmistust lapsele parima tuleviku pakkumiseks. Sama on äriühinguga alustamise puhul.  Tegu on pikaajalise protsessiga, mis vajab lisaks heale ideele ka planeerimist, analüüsimist ja asutamisega seotud paberimajandust.

Äriühingute asutamine on meie igapäevatöö. Kui asutad äriühingu meie abiga ja soovid tellida raamatupidamisteenuse meilt, tasud asutamiskuludest vaid riigilõivu! Samuti aitame ka e-residente ettevõtete asutamisel – e-resident saab kiirelt ja muretult Eesti ettevõtte asutatud ilma vajaduseta olla füüsiliselt Eestis.

Küsi nõu juba täna

Millest alustada äriühingu loomist?

Enne vajalike dokumentide esitamist äriühingu loomiseks tuleb tulevasel ettevõtjal välja selgitada ettevõtte juriidilised aspektid nagu ärinimi, tegevusala ja ettevõtlusvorm.

Samuti määratakse osakapitali suurus ja osakute väärtus ning otsustatakse, kas ettevõtte asutatakse sissemaksega või ilma. Luuakse asutamisleping, põhikiri ja raamatupidamise sise-eeskiri.

Ühe asutajaga osakapitali sissemakseta osaühingu asutamiseks soovitame kasutada Unicounti. Sellisel juhul ei pea ise asutamisel põhikirja koostama ja osaühingu saab registreerida viie minutiga.

Äriühingute asutamine – hoiame kokku aega!

ettevõtte-asutamineKõik need toimingud on alustavale ettevõtjale aeganõudvad ning vajavad põhjalikku läbi mõtlemist ja planeerimist. Aeg on aga ettevõtja tähtsaim vara. Meie kogemused aitavad Sind ettevõtte asutamisega seotud toimingutes. Milleks ise dokumentidega pusida ja ametiasutustega suhelda? Keskenduge oma tööle ja jätke paberimajandus meie hooleks!

Enne vajalike toimingute tegemist konsulteerime kliendiga ja selgitame välja Sinu soovid ning loodava ettevõtte juriidilised tingimused.

Aitame Sind kõikides äriühingu alustamisega seotud küsimustes:

  • Äriühingu asutamise alane konsultatsioon
  • Juriidiliste andmete kinnitamine
  • Asutamislepingu ja põhikirja loomine
  • Raamatupidamise korraldamine
  • Ettevõtte registreerimine äriregistritesse ja riigilõivu tasumine
  • Vajadusel käibemaksukohuslasena registreerimine

Küsi nõu juba täna